Obec Tešedíkovo
ObecTešedíkovo
Peredközség

Pered Község álláspályázati felhívása

Álláspályázati felhívás 1

Álláspályázati felhívás

Pered Község a 2003. évi 552. számú közérdekben végzett munkáról szóló törvénye alapján pályázatot hirdet teljes munkaköri állás betöltésére:

A KOMPOSZTÁLÓ ÉS PERED KÖZSÉG KISÜZEMÉNEK VEZETŐJE

A pályázó a jelentkezőlapot a szükséges iratokkal együtt 2021.09.23.,  12.00 óráig az alábbi címre juttassa el: Obec Tešedíkovo,  860,  925 82  Tešedíkovo.

Munkaköri feladatok:

a komposztáló technológiai berendezéseinek kezelése

a komposztáló és a kisüzem munkájának koordinálása – hulladékgazdálkodás, közterületek,  zöldterületek, játszóterek és a temető gondozása és tisztán tartása

a komposztáló és a kisüzem működésének biztosítása

a gépkocsiparkról és gépi berendezésekről való gondoskodás

apró javítások végrehajtása, a gépjárművek emissziós vizsgálatának és az időszakos műszaki felülvizsgálatok érvényességének figyelése

üzemanyag fogyasztás nyilvántartása, gép és berendezések üzemeltetési naplójának vezetése

a hulladék-nyilvántartás és kimutatások készítése, a dolgozók munkaidő nyilvántartása

a munka- és tűzvédelmi előírások betartása

Pályázati feltételek:

technikai irányzatú középfokú képesítés (villamossági, gépészeti, építészeti)

legalább 3 év gyakorlat, vezetői tapasztalattal rendelkezők előnyben

számítástechnikai ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet - e-mail, www)

B kategóriás jogosítvány

egészségi alkalmasság

Személyi és erkölcsi feltételek:

teljes cselekvőképesség

erkölcsi feddhetetlenség

vezetői képesség

következetesség, önállóság, felelősségtudat, határozottság, rendszerető

Szükséges iratok:

írásbeli jelentkezés a meghirdetett pályázatra

szakmai önéletrajz

a végzettséget igazoló okirat

a pályázaton résztvevő beleegyezése személyi adatainak a felhasználására

Fizetési feltételek: a közösségi érdekben végzett munkáról szóló törvény értelmében

A belépés időpontja: 2021 november, vagy megegyezés szerint – 3 hónapos próbaidővel

A pályázó a jelentkezőlapot a ,,Výberové konanie - Vedúci pracovník kompostárne - NEOTVÁRAŤ" jelöléssel ellátott,  lezárt borítékban nyújtja be.

Azok, akik a pályázat feltételeinek megfelelnek, írásban lesznek értesítve a meghallgatás helyéről és időpontjáról.

Pered Község fenntartja magának a jogot, hogy a pályázók közül egyet sem választ ki.

Elérhetőség: Mgr. Agócs Kőrösi Ildikó - polgármester
Telefon: 0908 468 260
e-mail.: tesedikovo@tesedikovo.sk

A személyes adatok felhasználásának jóváhagyása

Mellékletek

Súhlas so SOÚ_uchádzači - internet.docx

Fájl típusa: DOCX dokumentum, Nagyság: 304,36 kB
Hozzáadás dátuma: 24. 8. 2021 13:01
Legutóbbi frissítés dátuma: 24. 8. 2021 14:36
Szerző: Správca Webu