Obec Tešedíkovo
ObecTešedíkovo
Peredközség

A PEREDI KÖZSÉGI HIVATAL ÁLLÁSAJÁNLATA

Munkakör: hivatali referens - pénztár vezetése, helyi adók és illetékek kezelése, sírhelyek nyilvántartása, szociális ügyek

Pered Község adminisztratív munkaerőt keres teljes munkakörbe a Peredi Községi Hivatalba.

Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Munkaviszonyba lépés tervezett időpontja: 2024. júniusa, 3 hónapos próbaidővel

Fizetési feltételek: a közérdekű munkát végző közalkalmazottak fizetési besorolásáról szóló 553/2003 sz. törvény értelmében.

Képzettségi és egyéb feltételek:

  • teljes középfokú végzettség érettségivel
  • PC és Microsoft Office aktív ismerete (Word, Excel)
  • felelősségteljes és becsületes munkaszemlélet, kommunikációs készség és önállóság
  • precizitás, megbízhatóság
  • feddhetetlenség
  • szlovák és magyar nyelv ismerete szóban és írásban
  • rugalmasság a feladatok elvégzésében,
  • pénztári vagy önkormányzati adózási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

A jelentkezéshez szükséges iratok:

  • munkakérelem
  • strukturált önéletrajz
  • a legmagasabb végzettséget igazoló okirat másolata
  • a pályázó írásos beleegyezése személyi adatainak felhasználására a munkakérelem elbírálása folyamán a 2018. évi 18. sz. személyes adatok védelméről szóló törvény és a GDPR alapján (mellékelt nyomtatványon Typ: PDF dokument, Velkosť: 431.48 kB)

Az írásbeli kérvényt, az önéletrajzot és a benyújtandó iratokat postai úton, elektronikusan (beszkennelve), vagy személyesen lehet kézbesíteni 2024. április 30-ig a községi hivatal titkárságára: Pered Község, 860 h.sz., 925 82 Pered, e-mail: tesedikovo@tesedikovo.sk.

A jelentkezőket értesítjük az interjú időpontjáról. Csak azokkal a jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akik megfelelnek az előírt kritériumoknak.

Pereden, 2024.4.5.

Mellékletek

Súhlas so SOÚ_uchádzači.pdf

Fájl típusa: PDF dokumentum, Nagyság: 431,48 kB
Hozzáadás dátuma: 5. 4. 2024 19:06
Legutóbbi frissítés dátuma: 5. 4. 2024 19:14
Szerző: Správca Webu